İHTİMALLER SONSUZ HER ŞEY OLABİLİR

İster bir WARP’unuz olsun, ister bir tane almak üzere olan bir müşteri ya da resimlere bakıp burun kıvıran bir vitrin kedisi olun eğer buradaysanız demek aynı yerdeyiz.

WARP’un zaman ve mekanda kırılmaya sebep olduğuna ve -monitörün düzgün şekilde bağlandığını varsaydığımızda- size tıpkı pili bitip ölmekte olan o android gibi “siz insanların asla inanmayacağı şeyler gördüm” dedirteceğine inanıyoruz. TEKNİK OLARAK evet ihtimaller sonsuz ancak yüksek kararlılığa sahip bir WARP ile oynadığınız oyunda başınızı ne tür bir derde sokarsanız sokun; uzayda, kuytu bir ormanda, geçmiş, gelecek ya da şimdiki zamanda -ki en tehlikelisi de odur- eve dönmek için ihtiyacınız olan her şey yanınızda olacak.

Ve yine TEKNİK OLARAK her WARP deneyimi, bir eve dönüş yolculuğudur. Çünkü ışınlanmanın ya da yolunda gitmeyen bir sihirbazlık gösterisinin sonunda buharlaşmanın aksine WARP; istemsizdir. Düğmeye basar ve kendinizi maceranın ortasında bulursunuz. Birileri size bir hedef, ulaşmanız gereken bir yer gösterir. Yolda kötü niyetli boş zaman kaçakçıları vardır. Size de macerayı tamamlayıp eve dönmek ve bir bardak su içmek ve uyumak kalır.

Bilgisayarlardan korkmuyorum. Bilgisayarsızlıktan korkuyorum -Isaac Asimov